Vartotojas
Slaptažodis
 
 
Mūsų klientai
EIS Group Lietuva
 
EXIGEN SERVICES LIETUVA

EIS Group Lietuva  yra pirmaujanti tarptautinė IT kompanija Baltijos šalyse, kurianti modernias, specializuotas informacines sistemas stambiosioms pasaulio ir Lietuvos įmonėms. Įmonė derina tarptautinius standartus atitinkančius įgūdžius, pripažintą kompetenciją taikant pažangias programavimo metodikas ir patirtį IT srityje tam, kad sumažintų projektų riziką, kaštus ir sukurtų optimalias IT sistemas.

www.exigenservices.lt

 
ALMA LITTERA

„Alma littera“ įmonių grupė – tai didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Baltijos šalyse. Grupę sudaro leidyklos „Alma littera“ ir „Šviesa“, pirmasis oficialus knygų klubas Lietuvoje Knygų klubas (anksčiau „Alma littera“ knygų klubas) ir mažmeninės knygų prekybos tinklas „Pegasas“.

www.algrupe.lt

AVON COSMETICS

AVON - tarptautinė kosmetikos, parfumerijos ir aksesuarų gamintoja, užimanti lyderio pozicijas tiesioginės prekybos rinkoje.
AVON veikia daugiau kaip 100 pasaulio šalių ir turi daugiau kaip 5,5 mln. nepriklausomų pardavimo konsultantų. AVON prekiniai ženklai, tokie kaip “Avon Color”, “Anew”, “Skin-So-Soft”, “Advance Techniques”, “Avon Naturals” bei kiti yra puikiai įvertinti AVON vartotojų jau daugelį metų visame pasaulyje.
Lietuvoje AVON veiklą  pradėjo 1999 m. ir pernai šventė savo veiklos dešimtmetį.

www.avon.lt

FORTAS
Demokratiška aplinka, puikūs firminiai patiekalai, platus salotų, karštųjų patiekalų, desertų pasirinkimas, draugiškas aptarnavimas.
FORTAS – vienas pirmųjų restoranų Lietuvoje, ėmęs skleisti Vakarų Europos kasdieninių restoranų kultūrą.
 
www.fortas.eu