Naujienos
Kokybiškas būstas - patikimiausia investicija
2008-12-08
balsas.lt SAVAITĖ
 
Pridėtinė būsto vertė
Lėtėjant šalies ekonomikai, per pasaulį besiritant finansų krizei ir vienam po kito žlungant bankams, ekspertai vieningai sutaria: šiuo metu patikimiausia investuoti į kokybišką nekilnojamąjį turtą. Taip užtikrinamas ne tik pinigų saugumas, bet ir jų likvidumas ilgalaikėje perspektyvoje.
Besirenkančiam būstą, žmogui patariame įvertinti pastato fasadą, apšiltinimą, langus, vidines būsto pertvaras - dalykus, kurie yra būsto kokybės vizitinė kortelė. Tai išskirtinis nekilnojamojo turto pridėtinės vertės rodiklis, išlaikantis vertę ir kainą“, – teigia „MG Valdos“ turto valdymo direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.
Pasak specialistės, norint sudaryti sėkmingą būsto pirkimo sandorį, reikia atkreipti dėmesį ne tik į nekilnojamąjį turtą, bet ir į pridėtinę vertę jam suteikiančius dalykus: aplinkos formavimą, žaliųjų plotų želdinimą, vaikų žaidimų aikštelių įrengimą, būsto privatumo ir saugumo užtikrinimą.
Anot jos, „MG Valda“ atsižvelgdama, kad klientai nori likvidžios prekės, daug dėmesio pradėjo skirti pridėtinės vertės kūrimui gyvenamuosiuose namuose.
Antakalnio mikrorajone „Smėlio namų“ teritorija bus apželdinta ir aptverta medine tvorele, gyvenamojo namo aplinka apšviesta žemėje įrengtais šviestuvais, o į vidinį kiemą galės įvažiuoti tik namo gyventojai.
Bus įrengta net 35 proc. daugiau automobilių statymo vietų nei numatyta reikalavimuose – taigi namo gyventojams nekils problemų ieškant, kur pastatyti mašinas.
„Šiaurės miestelyje baigiamo statyti „North Star“ vertę kels šalia gyvenamojo namo įrengtas pusės hektaro parkas.
Taip pat neįprastai erdvi, net 1400 kvadratinių metrų terasoje įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kur mažuosius saugos tvirti ir aukštesni nei dviejų metrų perregimi atitvarai“, - apie valdomuose projektuose būsto vertę keliančias detales pasakojo „MG Valdos“ atstovė.

Moderniai įrengti būstai
S. Survilaitė – Mekionienė teigia, kad būsto, kurį verta rinktis kaip investiciją į ateitį, vidus turi būti įrengtas moderniai, nestandartiškai.
Vystydami projektus į tai atsižvelgėme ir daug dėmesio skyrėme net laiptinėms: „Smėlio namuose“ bus montuojamos pakabinamos lubos, dedamos pilko bazalto akmens grindys, o sienos – iš smėlio spalvos pjaustyto akmens – smiltainio, jas puoš meniškos fotografijos ir tapybos darbai. Gražioje aplinkoje žmonės geriau jaučiasi ir visais laikais mieliau tokį būstą įsigyja“, – kalbėjo „MG Valdos“ specialistė.
Jauku gyventi ten, kur erdvė pritaikyta kiekvienam šeimos nariui. Tai patvirtino ir S. Survilaitė-Mekionienė. „Kurdami buto interjerą, tėveliai dažnai pamiršta tinkamai įrengti vaiko kambarį.
Tačiau mažiesiems labai svarbus kambario apipavidalinimas, todėl „North Star“ komplekse keturių kambarių butą įsigijusias šeimas pradžiugins maloni staigmena – vaikų interjero ir baldų specialistų moderniai įrengtas mažojo naujakurio kambarys“, - pasakojo pašnekovė.

Paskolų tarpininkavimo sistema
Lietuvoje ir pasaulyje pasikeitus ekonominei situacijai, gauti paskolą palankiomis sąlygomis tapo sudėtinga. Į tai atsižvelgdama „MG Valda“ interneto svetainėje finansavimas.mgvalda.lt įdiegė modernią paskolų tarpininkavimo sistemą, padedančią žmonėms išsirinkti geriausią bankų siūlomą paskolos finansavimo variantą.
Šioje sistemoje užpildę vieną paraišką, žmonės per kelias darbo dienas gauna įvairių bankų paskolų pasiūlymus, kokie būna  pateikiami einant į bankus ir bendraujant su jų atstovais.
Tarpininkavimo sistema pasinaudojusiems, tačiau norimo dydžio paskolos negavusiems asmenims būstą įsigyti padeda „MG Valda“, kiekvienam asmeniškai parinkdama individualų, tinkamiausią sprendimą.
„Pateikusiems neigiamus bankų atsakymus rodančius dokumentus, suteikiame galimybę įsigyti mūsų vystomus būstus iš karto, o atsiskaityti vėliau, pardavus kitą turimą nekilnojamąjį turtą ar gavus palankesnį banko pasiūlymą.
 Mes taip pat padedame optimaliai sudaryti mokėjimų grafiką“, – teigia „MG Valda“ atstovė S. Survilaitė-Mekionienė.