Naujienos
Visiškai įrengtas butas ar butas su daline apdaila
2008-10-21
Respublika, Pastogė
 
Nekilnojamojo turto rinkoje, be seniau siūlytų butų su daline vidaus apdaila, atsirado pasiūlymų įsigyti naujos statybos visiškai įrengtus butus. Koks yra kokybinis šių dviejų pasiūlymų skirtumas? Kada patartumėte įsigyti visiškai įrengtą butą, o kada butą su daline vidaus apdaila?
 
Kokybinio skirtumo tarp visiškai įrengtų butų ir butų su daline apdaila nėra. Šie pasiūlymai tarpusavyje skiriasi tik vienu esminiu požymiu - laiku, kurį žmogus priverstas praleisti derindamas su būsto įrengimu susijusius klausimus.
 
Kokį butą - visiškai įrengtą ar su daline apdaila - žmogus turėtų pasirinkti, priklauso nuo jo gyvenimo būdo ypatumų ir užimtumo lygmens. Sprendžiant, kokį butą įsigyti, svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko ruošiamasi skirti būsto įrengimo koordinavimui. Tam laiko neturintieji mieliau renkasi visiškai įrengtą būstą ir pageidauja, kad jų busto įrengimu būtų pasirūpinta, o patiems teliktų suderinti tam tikras detales. Šiems dažniausiai itin užsiėmusiems asmenims visiškai įrengti butai yra puikus sprendimas. Be to, statybos įmonėms, perkančioms prekes ar užsakančios paslaugas dideliais kiekiais, tiekėjai daro didesnes nuolaidas nei individualiems asmenims. Taigi klientai, įsigyjantys visiškai įrengtus butus, šiek tiek sutaupo.
 
Tačiau nemažai žmonių nori asmeniškai prisidėti prie savo namų vidaus interjero kūrimo, žinoti kiekvienos medžiagos ar interjero sprendimo atsiradimo istoriją ir pan. Tokie asmenys neretai turi savo būsto viziją, todėl jiems nepamainomas sprendimas yra butai su daline apdaila. Matydamos dvi tikslines grupes, nekilnojamojo turto plėtros bendrovės pradėjo siūlyti ir du produktus.
 
Pasirinkusiems visiškos apdailos sprendimą nereikia rūpintis ir interjero architekto paieškomis. Interjerą jiems kuria būstą projektavę architektai, puikiai pažystantys patį namą ir gebantys maksimaliai išnaudoti jo galimybes. Butą su daline apdaila įsigiję klientai dizainerio turi ieškotis asmeniškai arba būsto interjerą gali kurtis patys.
 
Abu variantai turi savo pliusų, ir tik žmogus asmeniškai gali nuspręsti, kaip įrengtas butas jam priimtinesnis. Mes suteikiame pasirinkimo laisvę ir pabrėžiame, kad abu sprendimai yra geri. Per ilgametę darbo nekilnojamojo turto rinkoje patirtį pastebėjome, kokie skirtingi būna klientų poreikiai.
 
Dviejuose plėtojamuose projektuose - sostinės Šiaurės miestelyje esančiame "North Star" gyvenamajame name ir Antakalnio "Smėlio namuose" - būsto besižvalgantiems potencialiems pirkėjams praplėtėme pasirinkimo galimybes: siūlome tiek iš dalies, tiek visiškai įrengtus butus.
 
Visiems klientams užtikrinama vienodai aukšto lygmens kokybė, suteikiamos visos garantijos - ir visiškai įrengtų butų, ir būstų su daline apdailai pirkėjams. Visiškai įrengtų butų pirkėjams tiesiog nereikės sukti galvos, kaip suvaldyti būsto įrengimo procesą: jie patys nepirks statybių medžiagų, santechnikos prekių, nesirūpins statybininkų paieška, jiems neteks aiškintis dėl broko. tačiau pasirinkę dalinės apdailos būstą šiuos darbus gali patikėti pačių pasirinktam rangovui.