Naujienos
Šiaurės miestelyje - parkas
2008-09-18
Lietuvos rytas, Sostinė
 
Ateinantį pavasarį Vilniuje turėtų būti daugiau žalumos. Šiaurės miestelyje nekilnojamojo turto bendrovė „MG valda“ ketina sodinti parką. Jau kitais metais Šiaurės miestelyje šalia statomo gyvenamosios ir komercinės paskirties komplekso „North Star“ atsiras ir nauja žalia zona. Naują gyvenamųjų namų kvartalą statanti nekilnojamojo turto bendrovė „MG valda“ čia ketina įrengti parką. Naujoji žalia zona turėtų tapti jaukiu gamtos kampeliu ir poilsio zona ne tik „North Star“ gyventojams, bet ir visiems vilniečiams.
 
„Daug dėmesio skiriame ne tik pastatų kokybei, bet ir jaukiai aplinkai. Būtent dėl to ir norėjome šalia „North Star“ įrengti jaukų kampelį. Norint pailsėti nuo didmiesčio šurmulio ir pasimėgauti gamta dažniausiai tenka išvykti toliau nuo savo namų. Džiaugiamės, kad Šiaurės miestelio gyventojams sukursime jaukią rekreacinę erdvę – gyvos gamtos kampelį“, – sakė bendrovės „MG valda“ turto valdymo direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.
 
Naujame parke „MG valda“ ketina pasodinti beržų, liepų, klevų, vilkmedžių, pušų. Norima, kad parkas kuo labiau primintų natūralų nedidelį mišką. Kad vilniečiai kuo greičiau galėtų mėgautis nauja rekreacine zona, projekto vystytojai ketina sodinti jau ūgtelėjusius želdinius.
 
„Praeina nemažai laiko, kol medžiai užauga. Jaunus medelius lengviau nulaužti, jie dažniau kenčia nuo ligų. Kad viso to išvengtume, planuojame sodinti jau gerokai paaugusius želdinius“, – pasakojo S.Survilaitė-Mekionienė. Pasak vadovės, naujasis parkas turėtų tapti saugia ir malonia poilsio erdve. Čia bus įrengti vaikščiojimo takeliai, suoliukai, naktimis bus apšviesta teritorija. Parko teritorijoje bus išsaugota ir jau esama vaikų žaidimų aikštelė.