Naujienos
"MG Valda" Šiaurės miestelyje sodins parką
2008-09-17

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „MG Valda“ sostinės Šiaurės miestelyje greta daugiafunkcio biuro, komercinės ir gyvenamosios paskirties komplekso „North Star“ sodins parką. Natūralus gamtos kampelis taps jaukia viešąja erdve ne tik aplinkiniams, bet ir visiems sostinės gyventojams.

UAB „MG Valda“, vystanti išskirtinius, konceptualius projektus, daug dėmesio skiria ne tik pastatų kokybei, bet ir jaukiai aplinkai. „Norint pailsėti nuo didmiesčio šurmulio ir pasimėgauti gamta dažniausiai tenka išvykti toliau nuo savo namų. Džiaugiamės, kad Šiaurės miestelio gyventojams ir „North Star“ naujakuriams sukursime jaukią rekreacinę erdvę – gyvos gamtos kampelį“, – sako projektą vystančios įmonės „MG Valda“ turto valdymo direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

„North Star“ vystytojai parke sodins beržus, liepas, klevus, vilkmedžius ir pušis, todėl jis daugiau primins natūralų miškelį. Atkurta natūrali gamta padės pailsėti nuo greito didmiesčio ritmo bei įkvėpti gryno oro gūsį. „Praeina nemažai laiko, kol medžiai užauga. Jaunus medelius lengviau nulaužti, jie dažniau kenčia nuo ligų. Todėl planuojame rinktis jau gerokai paaugusius želdinius“, – teigia UAB „MG Valda“ turto valdymo direktorė.

Pasak jos, parkas taps saugia ir malonia poilsio erdve – vaikščiojimo takeliai, įrengti suoliukai, naktimis apšviesta teritorija. Parko teritorijoje bus išsaugota ir jau esama vaikų žaidimų aikštelė. „North Star“ projekto vystytojų teigimu, skoningai sutvarkytame bei gražiai įrengtame naujajame parke bus malonu leisti laiką ir mažiems, ir dideliems.