Vartotojas
Slaptažodis
 
 
Biurai

„NORTH STAR“ – biurai po laiminga žvaigžde

 
Šiandieninis gyvenimo ritmas verčia mus didžiuliais žingsniais skubėti į priekį. Naujų technologijų tobulėjimas daro įtaką viskam: mūsų įpročiams, bendravimui, aplinkai. Miestas keičiasi ne dienomis, o valandomis, minutėmis. Šiandien visuomenei svarbus ne vien stiklo ir plieno blizgesys. Modernaus miesto architektūra turi pabrėžti gyvybingumą ir būti patogi visiems.
 
Įsikurti po laiminga žvaigžde
 
Priimdama naujo laikotarpio poreikių ir kokybės iššūkį, nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „MG Valda“, nuomojanti apie 40 tūkstančių kvadratinių metrų modernių verslo patalpų Vilniuje, sukūrė naujo tipo daugiafunkcinį pastatų kompleksą „North Star“. Darbo ir gyvenimo pusiausvyros idėją įkūnijančio komplekso statybos baigtos 2009 m. antrąjį ketvirtį.
 
Jei žmonėms gyvenime sekasi, sakoma, kad jie gimę po laiminga žvaigžde. Naujasis kompleksas žvaigždės vardu pavadintas neatsitiktinai. Juk žvaigždė – aukščiausių idealų, siekių ir šviečiančios išminties ženklas, simbolis, padedantis atrasti kelią į sėkmę. Kuriant būsimąjį kompleksą „North Star“, atidžiai apgalvota kiekviena smulkmena – tam, kad kiekvienas čia jaustųsi tarsi po laiminga žvaigžde.
 
Daugiafunkcinis kompleksas „North Star“ įgyvendina darbo ir gyvenimo pusiausvyros idėją bei tapo architektūriniu naujo gyvenimo būdo simboliu. Naujajame verslo centre mūsų klientams sukurtos ne tik patogios darbo sąlygos, bet ir jauki bei harmoninga aplinka, padedanti jiems sėkmingai žengti į priekį.