Naujienos
Pirkėjai ieško geresnės kokybės būsto
2008-05-21
Respublika, Pastogė
 
Nors nekilnojamo turto rinkoje jaučiama laikina ramybė, tačiau tokia būsena daugiau būdinga masinei daugiabučių kvartalų statybai. Kokybiško būsto plėtotojai jaučiasi kur kas stabiliau, o tokį nekilnojamąjį turtą vertina kaip vieną ilgaamžiškiausių ir sėkmingiausių investicijų į ateitį.

Vienos iš pirmaujančių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje UAB „MG Valda“, kuriai priklauso įvairūs biurų pastatai bei gyvenamosios paskirties objektai Lietuvoje ir Latvijoje, specialistai teigia, kad dabartinėje rinkos situacijoje renkantis būstą lemiamu veiksniu tampa kokybė. „Perkant butus pirkėjams derėtų  atkreipti dėmesį į būsto kokybę, nereikėtų priimti trumpalaikių sprendimų, susivilioti vėliau galinčiais nuvertėti objektais. Įsigytame būste dažnai gali tekti gyventi visą gyvenimą, todėl sprendimą reikėtų priimti labai atidžiai. Dėmesį derėtų atkreipti ir į supančią aplinką, ir į statinio kokybę, ir į siūlomų paslaugų gamą“, - patarimų nestokoja UAB „MG Valda“ pardavimų vadovas Mantas Umbrasas.

Specialisto teigimu, vis gausėja kokybišką būstą besirenkančiųjų gretos – bendrovės sostinėje vystomame projekte – Šiaurės miestelio „North Star“ – butų pardavimai didėja, o susidomėjusių galimų naujakurių skaičius auga bene kasdien. „MG Baltic“ koncerno įmonė kokybiškus projektus plėtoja jau daugiau nei dešimtmetį.

Aukščiausios vertės sprendimai
Vystanti iškirtinai aukštos kokybės projektus, UAB „MG Valda“ vis daugiau dėmesio skiria aplinkos formavimui, žaliųjų plotų želdinimui, moderniems sprendimams bei geresnėms techninėms charakteristikoms. „Nekilnojamojo turto bendrovė privalo žvelgti į ateitį, numatyti, kas gyventojams rūpės ne tik šiandien. Reikia pasitelkti kuo daugiau racionalių, žmonėms atsipirksiančių sprendimų“, - kokybę analizuoja pardavimų vadovas.
 
Natūrali ir jauki aplinka
Vilniaus Šiaurės miestelyje statomame „North Star“ didžiulis dėmesys skirtas ne tik akiai patraukliam konceptualiam dizainui, tačiau taip pat ir komforto bei jaukios erdvės kūrimui. „Dauguma kitų naujos statybos butų gyventojų pro savo langus mato tik nykų vidinį kiemą, paverstą automobilių stovėjimo aikštele, o didžioji „North Star“ vidinio kiemo dalis bus skirta namo gyventojų rekreaciniams poreikiams. Įrengsime apželdintą poilsio zoną, erdvią vaikų žaidimo aikštelę, greta pasodinsime parką, tiesime pasivaikščiojimų takelius su grindiniu apšvietimu. Vaizdo kameromis bus stebima visa teritorija – ši paslauga visiems gyventojams taip pat nieko nekainuos. Rūpinamės gyventojų saugumu, todėl įrengsime bendrą komplekso apsaugos sistemą.“, - sako M.Umbrasas.
 
Projekto „North Star“ vystytojai pusės hektaro parke sodins beržus, liepas, klevus, vilkmedžius ir pušis, todėl jis daugiau primins natūralų miškelį. Atkurtas natūralios gamtos kampelis, išdailintas alyvų gyvatvore, padės pailsėti nuo greito didmiesčio ritmo bei įkvėpti gryno oro gūsį. Norint apsaugoti medelius nuo laužymo ir ligų, bus pasirinkti jau gerokai paaugę sodinukai. Ypatingai saugi ir jauki didelė vaikų žaidimų aikštelė, įrengta 1 400 kvadratinių metrų terasoje. Žaidžiančius vaikus saugos tvirti, daugiau nei 2 metrų  aukščio atitvarai. Aptvėrimai bus perregimi, kad terasoje besiilsintiems neužstotų saulės šviesos.
 
Svarbus kiekvienas naujakurys
Pasak M. Umbraso, su kiekvienu būstą įsigyjančiu klientu kuriamas tvirtas ryšys, kuriuo grindžiamas ilgalaikis bendradarbiavimas. Dar projektuojant pastatus galvojama apie kiekvieną būsimąjį gyventoją, jo poreikius. UAB „MG Valda“ savo klientus prilygina partneriams, todėl prieš tai neįspėjusi ir nemasinusi, pasirašiusius sutartį naujuosius partnerius džiugina maloniomis staigmenomis. Kad statybų pabaigos būtų maloniau laukti, nuo pat būsto įsigijimo dienos bendravimo ryšys su naujų butų pirkėjais kas mėnesį stiprinamas įvairiomis su pirkiniu susijusiomis įdomybėmis – „Naujakurio krepšeliu“: interjero žurnalų prenumerata, vakarienėmis restoranuose šalia būsimų namų bei sporto klubų abonentais ir kitomis maloniomis smulkmenomis. Anot „MG Valdos“ atstovo, pirkėjai taip pat nelieka abejingi, jie šypsosi ir pasakoja, kaip laukia minutės, kai pravers savo kokybiško būsto duris.