Naujienos
Naujakuriams - ir dovanos, ir specialūs pasiūlymai
2008-05-22
Lietuvos rytas, Sostinė
 
Kas mėnesį – nauja dovana
Bendrovė „MG Valda“ taip pat stengiasi pamaloninti savo klientus. Kas mėnesį vilniečiai, įsigiję butus statomame „North Star“ komplekse, sulaukia ypatingų dovanų. Naujųjų butų savininkams jau teko išbandyti sveikatingumo procedūras medicinos centre „Northway“, apsilankyti sporto klube „Zebra Sport“. „North Star“ butų savininkai gavo ir žurnalo „Deko“ prenumeratą 15 mėnesių, vakarieniavo „Forto“ restorane, apsilankė „Kino pavasario“ festivalio filmuose. Panašias dovanas vilniečiai kas mėnesį gaus tol, kol bus baigtas statyti „North Star“ projektas.

Dovanomis nesuvilioja
„Tokiomis dovanomis nesistengiame privilioti daugiau potencialių pirkėjų. Tiesiog taip norime artimiau susigyventi su mūsų statomus butus įsigyjančiais žmonėmis. Juk visada yra malonu ne tik imti, bet ir duoti. Žinome, kaip mūsų klientai nori kuo greičiau įsikelti į naujus namus, tad nedidelėmis dovanomis tą laukimą paįvairiname“, – teigė bendrovės „MG Valda“ turto valdymo direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.
Pasak vadovės, nors šiuo metu rinkoje įsivyravo štilis, tačiau paprastomis dovanomis klientų nepriviliosi. „Tie, kurie gauna didesnes pajamas ir ruošiasi įsigyti geresnį butą, negalvoja ar gaus už tai kokią nors dovaną. Tokiems klientams tokios dovanėlės nėra rodiklis įsigyti būtent pas mus būstą“, – teigė vadovė.