Naujienos
110 mln. Lt investicija į naują „MG Valdos” daugiafunkcinį kompleksą
2007-11-22
 
Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „MG Valda“ Vilniuje, Šiaurės miestelyje vysto naują daugiafunkcinį kompleksą „North Star“. 19 tūkst. kv. m. bendro ploto kompleksui priklauso du modernūs pastatai – 10 500 kv.m. ploto biurų pastatas ir septynių aukštų gyvenamasis namas. Į šį projektą planuojama investuoti apie 110 mln. Lt.

 

Kaip teigia UAB „MG Valda“ generalinis direktorius Mikas Rimantas, įmonė jau 12 metų specializuojasi biurų patalpų nuomos srityje, todėl puikiai išmano verslo klientų poreikius. „Biuro aplinka turi būti komfortiška. Labai svarbu, kad visi darbuotojai biure jaustųsi patogiai, o biuro valdymas nekeltų papildomų rūpesčių. Naujajame „North Star“ komplekse diegiame ne tik moderniausius technologinius sprendimus, bet ir naujausią biurų aptarnavimo sistemą, kuri ženkliai taupys biuro administravimo sąnaudas ir laiką“, – teigė M. Rimantas.

 

Naujasis daugiafunkcinis kompleksas, tapsiantis svarbiu sostinės architektūros ir verslo akcentu, vystomas orientuojantis į panašius verslo objektus užsienyje. „Lietuviai vertina skandinavišką paprastumą ir santūrumą, tad kompleksui „North Star“ pasirinktas Lietuvoje populiarėjantis skandinaviškas architektūros stilius“, - teigia M. Rimantas.

 

„Kompleksui priklausantis biurų pastatas pasižymi lanksčia patalpų planavimo sistema – didelėms įmonėms nebereikia skaidyti biuro per du ar daugiau aukštų, jos gali pasirinkti poreikius atitinkančias patalpas vienoje pastato vietoje“, – teigia UAB „MG Valda“ turto valdymo direktorė Sigita Survilaitė - Mekionienė. Komplekso teritorijoje galima pastatyti iki 520 automobilių, o visą automobilių statymo procesą padės organizuoti kompiuterizuota valdymo sistema.  Pasak S. Survilaitės - Mekionienės, kitas žymus verslo centro privalumas  - natūralus patalpų apšvietimas. Didžioji biurų pastato dalis orientuota į pietryčius, todėl biuruose bus šviesi ir maloni darbo aplinka.

 

„North Star“ kompleksui taip pat priklauso 8 500 kv.m. dydžio gyvenamosios paskirties namas, kuris išreiškia darbo ir gyvenimo pusiausvyros idėją. Septynių aukštų gyvenamasis namas  optimaliai atskirtas nuo verslo centro. Pasak UAB „MG Valda“ pardavimų projektų vadovo Manto Umbraso, gyventojams siūlomi erdvūs ir šviesūs butai. „Siekiame patenkinti kokybiško gyvenimo poreikį – vystome ne tik komfortiškus, bet ir saugius  būstus. Gyventojų saugumą garantuos uždaras kiemas ir visą teritoriją stebėsiančios vaizdo kameros. Vaikams žaisti čia bus malonumas – įrengsime dideles žaidimui pritaikytas aikšteles. Teritorijoje nevažinės automobiliai, sukursime jaukią rekreacinę zoną, į kurią atsivers vaizdas pro butų langus“, - sako M. Umbrasas.

 

Jau prasidėjo „North Star“ butų pardavimai bei nuomojamų biuro ir komercinių patalpų rezervacija. Daugiafunkcinį projektą  planuojama baigti 2009 m. I ketvirtį.