Vartotojas
Slaptažodis
 
Vieta

Patogi vieta – sutaupytas laikas jūsų verslui

Naujojo verslo centro vieta – tai savotiška riba tarp šiuolaikiško gyvenamojo rajono ir judrios centrinės sostinės zonos. Verslo centras įsikūręs prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į atgijusį Šiaurės miestelį. Dvi sklypo kraštinės ribojasi su Ulonų bei Apkasų gatvėmis, priešingoje pusėje - su senąja Verkių gatve. Biurų pastatas aiškiai matomas ir lengvai atpažįstamas.

Naująjį kompleksą lengva pasiekti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto dalies. Atstumas nuo jo iki Vilniaus Katedros aikštės – vos 2 km, o Vilniaus senamiestis automobiliu pasiekiamas mažiau nei per 5 minutes. Visuomeninio transporto stotelė, pro kurią juda transportas pagrindiniais miesto maršrutais – vos už 150 m.

Strategiškai gera verslo centro vieta leidžia optimaliai patenkinti skirtingus išorinio bendradarbiavimo poreikius. Įmonių vadovai ir darbuotojai gali greitai pasiekti savo verslo partnerius bei klientus: visi pagrindiniai Vilniaus miesto biurų kompleksai bei valdžios institucijos išsidėstę iki 4 km atstumu nuo North Star biurų centro. Tai sukuria puikias galimybes efektyviam verslo bendradarbiavimui.

Judantys į verslo centrą ir iš jo dėl gerai išvystytos aplinkinių gatvių infrastruktūros išvengia ir didžiųjų Vilniaus centrinės dalies spūsčių.
 
 
Aplinka
 
 
DĖMESYS ARCHITEKTŪROS DETALĖMS
 
Projektuojant verslo centrą labai daug dėmesio buvo skiriama pastato bei aplinkos architektūros detalėms. Buvo siekiama, kad „North Star“ architektūriniai sprendimai turėtų teigiamą poveikį jame ketinančių įsikurti įmonių įvaizdžiui bei prisidėtų prie prekės ženklo vertės didinimo.
 
Biurų pastatas puikiai dera prie aplinkos ir tuo pačiu metu ryškiai iš jos išsiskiria savo forma. Pastato fasado apdailoje pabrėžiama horizontali langų ir natūralių apdailos medžiagų kompozicija: natūralaus akmens, stiklo ir metalo derinys.  Biurai viršutiniuose aukštuose bei pagrindinio sparno kraštuose atrodo lyg pakabinti virš centrinio įvažiavimo gatvių sankirtos. Verslo centro architektūros detalių visuma akcentuoja pastato dominavimą šalia svarbaus transporto mazgo.
 
Išskirtinė pastato forma taip pat padeda sukurti įdomius erdvinius sprendimus, kuriuos nuomininkai išnaudoja išskirtinių kabinetų, atvirų erdvių, posėdžių salių, priimamųjų ir t.t. įrengimui.
 
Ypatingas dėmesys skirtas ir verslo centro aplinkos detalėms. Didelė „North Star“ teritorijos dalis apželdinta lauko dekoratyviniais augalais. Visai šalia įrengtas 0.5 ha dydžio lapuočių bei spygliuočių parkas, nutiesti pasivaikščiojimų takeliai su apšvietimu, įrengti suoliukai.
 
Apgalvodami kiekvieną detalę, „Norh Star“ architektai siekė sukurti išskirtinį objektą, kuriame derėtų praktika ir estetika, šiuolaikiškumas ir patvarumas, o biurų nuomininkai pasijustų turį savą erdvę, kuri padeda ne tik sėkmingai dirbti kasdieninį darbą, bet ir kurti naujas idėjas.