Naujienos
MG Valda pasirinko „North Star“ komplekso statybos rangovą
2008-02-22
 
Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos lyderė, nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „MG Valda“ naujojo daugiafunkcinio komplekso „North Star“ statybos  rangovu pasirinko UAB „Eikos statyba“.

 

19 tūkst. kv. m. bendro ploto „North Star“ iškils naujojoje sostinės verslo širdyje – Šiaurės miestelyje. „MG Valdai“ pavyko suprojektuoti dviejų skirtingų, ir kartu vienas kitą puikiai papildančių darbo ir gyvenimo pastatų kompleksą. „Bendradarbiavome su profesionaliais ir patyrusiais architektais. Kartu pasiekėme originalų ir gerą rezultatą. Norime, kad ir komplekso statybos darbų kokybė būtų labai aukštos klasės, todėl kruopščiai vertinome potencialius rangovus. Iš penkių konkurse dalyvavusių įmonių išsirinkome „Eikos statybą“. Ji turi ilgametę patirtį statybų sityje ir garsėja darbų preciziškumu. Tikime, kad su šiuo patikimu partneriu įgyvendinsime savo tikslą – pastatysime naujos kartos neabejotinos kokybės butus ir biurus“, - teigia „MG Valda“ marketingo projektų vadovė I. Balkevičiūtė.

 

Ulonų gatvėje statomą kompleksą sudarys 11 tūkst. kv.m. ploto biurų pastatas su komercinėmis patalpomis ir septynių aukštų gyvenamasis namas. Į „North Star“ bendrovė „MG Valda“ ketina investuoti apie 110 mln. Lt.

 

Pasak I. Balkevičiūtės, „North Star“ biurų pastate bus įgyvendinta pirmoji Lietuvoje pastato aptarnavimo sistema, paremta „vieno skambučio“ principu. Nuomininkai galės centralizuotai ir geriausiomis sąlygomis užsisakyti visas reikalingas biuro aptarnavimo paslaugas:  valymo, apsaugos, telekomunikacijų, įrangos nuomos bei kitas.  Tai padės sutaupyti laiko ir kaštų.

 

Kitaip nei daugelyje biuro pastatų, „North Star“ verslo centre bus galima atidarinėti langus. „Dirbtinė oro kondicionavimo sistema, veikianti biuruose be langų sausina odą, todėl projektuodami naująjį biurų pastatą nusprendėme įgyvendinti moderniausią, sveikatai naudingą sprendimą. Šalia automatizuotos oro vėdinimo sistemos „North Star“ biurus bus galima vėdinti pravėrus langus“, - pasakoja I. Balkevičiūtė.

 

Kito, gyvenamojo „North Star“ pastato akcentas yra privatumas. Namas turės atskirą, vaizdo kameromis nuolat stebimą kiemą. Vaikų saugumui cokoliniame aukšte įrengta saugi terasa su žaidimų aikštele. Suaugusieji bei vaikai, ketinantys pailsėti specialiai įrengtose žaliosiose terasos zonose ten pateks tiesiai iš laiptinės.

 

Anot „MG Valda“ atstovės, 1 – 4 kambarių butuose suprojektuoti itin šviesūs ir erdvūs kambariai. Butus planuojama įrengti su daline apdaila, todėl žmonės galės laisvai planuoti erdves ir butus įsirengti pagal savo poreikius. Taip pat gyventojų patogumui  bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Greta pastato „MG Valda“ rengiasi pasodinti parkelį. 

 

Kompleksą planuojama pastatyti 2009 metų pradžioje.